محل تبلیغات شما

سایت شرط بندی معتبر

 

بی‌دل (به انگلیسی: Hearts) اسم بازی‌ای ورقی میباشد که بر شانس و مهارت پایدار میباشد.

بازی بی‌دل به طور سه یا این که چهار نفره انجام یافته و هر کسی صرفا برای خودش و به بهره خودش بازی می نماید. در هر دست بازی هر ۵۲ برگ فی مابین بازیکنان پخش میشود (هر کدام ۱۳ برگ) و هر هنرپیشه می‌بایست نخست هر دست بازی سه برگ را به دیگر بازیگران واگذار نماید.

این بازی ۲۶ امتیاز منفی دارااست. هر برگ دل یک امتیاز منفی و برگ بی بی پیک ۱۳ امتیاز منفی در برخواهد داشت که در فیس وصال امتیازات منفی به ۱۰۰ بازی به انتها میرسد و هر که امتیازات آن از همگی کمتر باشد غالب بازی خواهد بود .[۱] همینطور در شرایطی‌که بازیگری بتواند کلیه برگ‌های منفی یکدست را عده نماید، وی صفر امتیاز منفی و دیگر بازیگران ۲۶ امتیاز منفی می گیرند.

همینطور این بازی به طور دیگری نیز بازی میگردد که در آن بازی دارنده 40 امتیاز منفی میباشد به‌این فیس که تک دل 11 امتیاز منفی و بی بی پیک 17 امتیاز منفی دارااست و ما بقی کارت‌های دل هرمورد یک امتیاز منفی دارا‌هستند.

جور دیگری این بازی نیز موجود است بدین چهره که مانند موقعیت 40 امتیازی اما با این تفاوت که بایستی گذشته پاس دادن کارت‌ها حکم کرد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تکنولوژی techvoice als کلوگ ثبت شرکت سایت کلشى ها انجمن علمی معلمان شیمی اردل مدیسه، مشاور سلامتی شما تعمیرات و ریمپ تخصصی انواع ایسیو ECU کامپیوتر خودروهای ایرانی و خارجی اصول برنامه ریزی در ایران و جهان